ELDOS producent, obwody drukowane, płytki drukowane, printed circuit boards, leiterplatten, PCB
Eldos Sp. z o.o.

O firmie

ELDOS Sp. z o.o., czołowy polski producent płytek z obwodami drukowanymi dla przemysłu elektronicznego jest spółką założoną w 1991 r., która  rozpoczęła produkcję w czerwcu 1993 r. Fabryka mieści się we Wrocławiu, stolicy dynamicznie rozwijającego się Dolnego Śląska, dostarczając swoje wysokiej jakości produkty na rynek krajowy i europejski. Od...

Innowacyjność

Innowacyjność

 

W minionym okresie ELDOS z powodzeniem i wymiernymi efektami uczestniczył w następujących, międzynarodowych projektach finansowanych przez Komisję Europejską w ramach 5, 6, i 7 Programu Ramowego: 

  • LCA to go (2011-2014)
  • FLEXNOLEAD (2005-2007) 
  • DUET (2005-2007),
  • GreenRoSE (2004-2007), 
  • PRINT (2002-2004),

a także zrealizował projekty zakupu urządzeń i oprogramowania dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.3 SPO-WKP.

 

Nagrody

 

Ranking KAMERTON INNOWACYJNOŚCI  prowadzony dorocznie przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN przy współpracy z BRE BANK oraz Gazetą Prawną identyfikuje i wyłania przedsiębiorstwa o znamionach innowacyjności. W minionych latach ELDOS zajmował wysokie pozycje w rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce.

Informujemy Państwa o tym z wielką satysfakcją i przekonaniem, że nasze usilne starania zmierzające do oferowania klientom możliwie najnowocześniejszych technologii oraz najdoskonalszych jakościowo produktów znalazły odzwierciedlenie w tej klasyfikacji.

Utwierdza to nas w przekonaniu, że prowadzony od wielu lat proces modernizacji fabryki i inwestowania w innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne daje wymierne efekty w praktyce, ku większemu zadowoleniu naszych odbiorców.

Jesteśmy przekonani, że poczynione dotychczas inwestycje umożliwią nam dalsze dostosowywanie rodzaju i jakości oferowanych produktów i usług do współczesnych standardów europejskich i światowych.Copyright © 2016 Eldos Sp. z o.o.