ELDOS producent, obwody drukowane, płytki drukowane, printed circuit boards, leiterplatten, PCB
Eldos Sp. z o.o.

O firmie

ELDOS Sp. z o.o., czołowy polski producent płytek z obwodami drukowanymi dla przemysłu elektronicznego jest spółką założoną w 1991 r., która  rozpoczęła produkcję w czerwcu 1993 r. Fabryka mieści się we Wrocławiu, stolicy dynamicznie rozwijającego się Dolnego Śląska, dostarczając swoje wysokiej jakości produkty na rynek krajowy i europejski. Od...

Certyfikacja jakości

Certyfikacja jakości

 

W całej swojej działalności ELDOS słusznie kojarzony jest z wysoką jakością płytek z obwodami drukowanymi. Wynika to z wielkiego nacisku z jakim Zarząd podchodzi do sprawy jakości produktów od samego początku funkcjonowania firmy (1993).

Dzięki inicjatywie Zarządu i wysiłkowi całego zespołu pracowniczego, niemal bezzwłocznie przystąpiono do procesu uzyskiwania certyfikatu dla systemu jakości, aby już w grudniu 1996 roku poszczycić się funkcjonowaniem wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością według normy DIN EN ISO 9002, z późniejszą zmianą na normę ISO 9001:2008. Na firmę certyfikującą wybrano niemiecki DQS, specjalizujący się w branży elektronicznej.

Już w kwietniu 1994 roku ELDOS uzyskał aprobatę Underwriters Laboratories Inc. dla bezpieczeństwa swoich produktów pod względem palności. Od lipca 2011 roku ELDOS posiada certyfikat UL na zgodność z normą amerykańską ZPMV2 oraz normą kanadyjską ZPMV8.

Dbałość o jakość produktu i wynikające z niej zadowolenie klientów jest wspólnym dziełem zaangażowanego zespołu pracowniczego. Copyright © 2016 Eldos Sp. z o.o.