ELDOS producent, obwody drukowane, płytki drukowane, printed circuit boards, leiterplatten, PCB
Eldos Sp. z o.o.

O firmie

ELDOS Sp. z o.o., czołowy polski producent płytek z obwodami drukowanymi dla przemysłu elektronicznego jest spółką założoną w 1991 r., która  rozpoczęła produkcję w czerwcu 1993 r. Fabryka mieści się we Wrocławiu, stolicy dynamicznie rozwijającego się Dolnego Śląska, dostarczając swoje wysokiej jakości produkty na rynek krajowy i europejski. Od...

O firmie

ELDOS Sp. z o.o., czołowy polski producent płytek z obwodami drukowanymi dla przemysłu elektronicznego jest spółką założoną w 1991 r., która  rozpoczęła produkcję w czerwcu 1993 r. Fabryka mieści się we Wrocławiu, stolicy dynamicznie rozwijającego się Dolnego Śląska, dostarczając swoje wysokiej jakości produkty na rynek krajowy i europejski.

Od 1996 roku w ELDOS funkcjonuje i jest rozwijany system zarządzania jakością (ISO 9001:2008), którego celem jest dostarczanie odbiorcom produktów na europejskim poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że wysoka jakość naszych produktów cieszy się uznaniem producentów urządzeń elektronicznych, ku zadowoleniu szerokiego kręgu klientów firmy.

ELDOS aktywnie uczestniczy w kontaktach z Unią Europejską biorąc udział w programach rozwojowych oraz korzystając z funduszy dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Ciągła modernizacja linii technologicznych i procesów pozwala oferować odbiorcom innowacyjne produkty, takie jak płytki sztywno-giętkie, giętkie i na izolowanym podłożu metalowym dla zastosowań z diodami LED dużej mocy. ELDOS wielokrotnie zajmował wysokie pozycje w rankingach innowacyjności opracowywanych przez INE PAN.

Obecnie fabryka zatrudnia około 80 pracowników. Jest to skonsolidowany, wykształcony i dobrze wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, świadomy swojej roli w funkcjonowaniu zespołu.Copyright © 2016 Eldos Sp. z o.o.